Aktualności

... to musisz sprawdzić wielorazowy kubek termiczny Circular. Nie zamierzamy się wcale wypierać - mamy w sobie gen gadżeciarza. Jednak ten kubek, poza ładnym wyglądem, oczarował nas swoją użytecznością. Jeśli chodzi o delektowanie się naszą ukochaną kawą na początek dnia pracy, to jest on niezastąpiony. Trzyma temperaturę nawet do 1,5 godziny, więc gorący napój może nam towarzyszyć, póki mózg nie przestawi się na tryb odpowiedniej aktywności :)

Czytaj więcej

Już od dzisiaj możecie znaleźć w naszej ofercie kubki wykonane wyłącznie z papieru z recyklingu i papieru celulozowego (bez powłoki z PLA). Jest to nowość na rynku i obecnie najbardziej ekologiczny wybór jeśli chodzi o naczynia na napoje. Dodatkowym atutem jest ich naturalny wygląd i kolorowy nadruk. Każdy klient odwiedzający Wasze lokale gastronomiczne dostanie jasny sygnał, że los naszej planety nie jest Wam obojętny :)

Czytaj więcej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dołączyliśmy do grona dystrybutorów polskiej marki BIOTREM, specjalizującej się w produkcji naczyń z otrąb pszennych! Od dziś wspólnymi siłami będziemy budować zieloną przyszłość naszej planety (w wolnym czasie przegryzając te smaczne naczynia :))!

Czytaj więcej

Mowa tu o produktach od The Cheeky Panda - wykonanych wyłącznie z bambusa i trawy bambusowej. Znajdziecie tam różnokolorowe słomki, serwetki czy ręczniki kuchenne. Zapraszamy :)


P.S.
Warto pamiętać o tym, że wybierając produkty z tego tworzywa, przyczyniamy się do zahamowania wycinki drzew!

Czytaj więcej

Gdy w ostatniej chwili okazuje się, że na sobotni event brakuje Ci ekologicznych naczyń, to o nic się nie martw! Zespół SlowPack z chęcią pomoże Ci rozwiązać ten problem! Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy usługę PACZKA W WEEKEND za pośrednictwem InPost - Paczkomaty. Paczka zakupiona w piątek do godziny 11:30 będzie u Ciebie już w sobotę! A to wszystko za niewielką dopłatą 4,99 zł! Zapraszamy do zakupów!

W ostatnich dniach poszerzyliśmy naszą ofertę m. in. o słomki z makaronu, wieczka do kubków z trzciny cukrowej czy tacki z liści palmowych które doskonale sprawdzą się na grillu. W najbliższym czasie pojawią się także sztućce jednorazowe z bambusa. Zachęcamy do sprawdzania kategorii "Nowości"!

Czytaj więcej

Jeśli poszukujesz kompostowalnych naczyń, kubków, słomek czy ekologicznych produktów codziennego użytku, to od dziś zakupisz je w łatwy i przyjemny sposób w naszym sklepie, a przy okazji zobaczysz, że eko-zakupy niekoniecznie muszą być drogie!

  • 1
  • 2
  • Następna strona
pixel