Ekologiczne kieliszki jednorazowe

( ilość produktów: 10 )

Czy słyszałeś kiedyś o ekologicznych kieliszkach? Zapewne wiele razy zdarzało Ci się korzystać jeśli nie ze szklanych, to z plastikowych kieliszków na imprezach okolicznościowych czy w barach. Potłuczone szkło lub duże ilości plastiku – to w przypadku tych dwóch materiałów codzienność. A gdyby tak ją zmienić i zacząć korzystać z ekologicznych kieliszków jednorazowych? Sklep SlowPack posiada w swojej ofercie m.in. kieliszki 20 mln i 40 mln oraz ekologiczne kieliszki do wina, które można użyć przy romantycznej kolacji lub podczas spotkań w większym gronie, a następnie wyrzucić je do odpadów BIO, aby rozłożyły się na pierwotne składniki organiczne.

Ekologiczne kieliszki jednorazowe – pozytywna zmiana w Twoim lokalu

Jakie byłoby zdziwienie klientów barów i restauracji, jeśli dostaliby zamówiony alkohol w ekologicznych kieliszkach jednorazowych zamiast szklanych lub plastikowych? Warto spróbować, a z pewnością taką zmianę pozytywnie ocenią klienci odwiedzający nasz lokal. Propagowanie zachowań, które zmierzają do poprawy i redukcji korzystania z plastiku, pozytywnie oddziałuje na społeczeństwo oraz wizerunek lokalu.

Eko kieliszek jednorazowy: czy warto w niego zainwestować?

Inwestowanie w ekologiczne kieliszki jednorazowego użytku to inwestycja nie tylko w komfort klientów, ale przede wszystkim w naszą planetę. Przejście od tradycyjnych kieliszków plastikowych do tych wykonanych z PLA to krok w stronę odpowiedzialnego biznesu, który jest świadomy swojego wpływu na środowisko. Te biodegradowalne alternatywy znacznie zmniejszają ilość odpadów plastikowych, które często kończą swoje życie na wysypiskach, a nawet w oceanach. Co więcej, produkcja papierowych kieliszków czy tych z PLA jest mniej intensywna energetycznie i emituje mniej szkodliwych gazów cieplarnianych w porównaniu do produkcji tradycyjnych kieliszków plastikowych. 

Inwestując w ekologiczne kieliszki jednorazowe , nie tylko przyczyniamy się do zmniejszenia zanieczyszczenia plastikiem, ale także kroczymy w kierunku bardziej zrównoważonej i zielonej przyszłości. Na dodatek, decyzja o wprowadzeniu takich kieliszków przekłada się na pozytywny wizerunek firmy, która wyraźnie komunikuje swoje zaangażowanie w dbałość o planetę, co jest coraz bardziej doceniane przez świadomych konsumentów.

Papierowe kieliszki jednorazowe – cena przyjazna portfelom! 

Choć ekologiczne rozwiązania bywają stereotypowo kojarzone z wyższymi cenami, oferta SlowPack obala ten mit. Nasze eko kieliszki jednorazowe dostępne są w cenach przyjaznych dla każdego portfela. Oferujemy zestawy kieliszków, gdzie cena za sztukę to zaledwie kilkadziesiąt groszy, co czyni je atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych kieliszków plastikowych. To oznacza, że dbanie o planetę nie musi oznaczać wysokich wydatków. Przekonując się o korzyściach płynących z użytkowania produktów SlowPack, odkryjesz, że ekologia i oszczędność mogą iść w parze. W ofercie SlowPack znajdziesz zarówno ekologiczne kieliszki jednorazowe do wina, wódki, szampana, jak i do innych napojów, które spełnią Twoje potrzeby bez obciążania środowiska i domowego budżetu.

Biodegradowalne kieliszki jednorazowe – w pełni naturalne

Dostępne w ofercie ekologiczne kieliszki jednorazowe są w stu procentach pochodzenia naturalnego. Produkty wykonane są z takich materiałów jak PLA (mączka kukurydziana) czy papier. Dzięki temu nasze kieliszki eko są biodegradowalne w warunkach przemysłowych. Swoje zastosowanie znajdą one na okolicznych imprezach plenerowych oraz na firmowych i rodzinnych przyjęciach. W ofercie znajdziesz:

A może potrzebujesz czegoś na sok czy wodę? Sprawdź konieczne nasze kubki ekologiczne – zapraszamy.

SlowPack – opakowania ekologiczne, naczynia i akcesoria pochodzenia naturalnego do domu i lokali gastronomicznych.

Powiadom mnie kiedy produkt będzie ponownie dostępny
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 879 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-18
Bardzo dobra obsługa. Propozycja płatności u kuriera miłym zaskoczeniem. Towar dojedzie dzisiaj. Dziękuję. Fala Świnoujście Adam Feliński
2024-06-12
Jestem zadowolona z przebiegu transakcji i zamówienia
pixel