Opakowania do sushi na wynos

( ilość produktów: 9 )

Sushi jest to japońska potrawa, którą wybiera co dziesiąty Polak decydując się na lunch w większym mieście. Szczególnie w weekendy, popularne miejsca z Sushi potrafią być wypełnione do ostatniego miejsca, a zamówienia na dowóz to także niezwykle popularna forma zamówień wśród klientów restauracji. Z tego powodu każdy lokal powinien być zaopatrzony w opakowania do sushi na wynos

Opakowania do sushi na wynos - zrezygnuj z plastiku

Opakowania jednorazowe do sushi dostępne w sklepie Slowpack są wytworzone z pełni biodegradowalnego materiału roślinnego - PLA, otrzymywanego z surowców organicznych. Zgodnie z ceryfikatami producenta, jest to ekologiczny pojemnik na sushi, który spełnia wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością - EN 13432 oraz ASTM 6400.

W hurtowni Slowpack znajdą Państwo zarówno małe jak i duże opakowania do sushi na wynos, w które można zapakować zimne i gorące posiłki. Produkt jest w pełni kompostowalny.

Pojemnik PLA - opakowania do sushi dla Twojej restauracji

Odpowiednio zaprojektowanie, wytrzymałe pojemniki zapewnią komfort w pakowaniu sushi na wynos dla klientów restauracji. Jednorazowe, ekologiczne opakowania przyczynią się do ochrony środowiska, a rezygnacja z plastikowych pojemników na pewno spotka się z aprobatą wśród klientów, którzy w coraz większym stopniu zwracają uwagę i szanują zrównoważone rozwiązania w miejscach w których bywają. Zamów do swojej restauracji opakowania do sushi oraz zapoznaj się z pozostałą ofertą, którą dla Ciebie przygotowaliśmy w hurtowni Slowpack - zapraszamy!

Przeczytaj również:

Opakowania ekologiczne biodegradowalne - przyjaciele gastronomii domu i środowiska naturalnego

Opakowania ekologiczne w lokalu gastronomicznym - zamiast plastiku zmiana na lepsze

Powiadom mnie kiedy produkt będzie ponownie dostępny
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 812 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-24
Polecam
2024-04-22
świetne produkty, szybka transakcja, błyskawiczna dostawa
pixel