Opakowania na kanapki

( ilość produktów: 29 )

Biodegradowalne opakowania to spora część całego asortymentu sklepu i hurtowni SlowPack. W tej kategorii znajdziesz w pełni biodegradowalne, jednorazowe na kanapki, które dostępne są w naszej hurtowni w atrakcyjnej cenie – również w ilościach hurtowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą – SlowPack.

Ekologiczne opakowania na kanapki – naturalne, lekkie i wytrzymałe

Ekologiczne opakowania na kanapki wytwarzane są przez naszego producenta z eko materiałów, przez co są one całkowicie biodegradowalne. Po zużyciu nie stanowią zagrożenia dla środowiska, szybko rozkładając się w przydomowym kompostowniku. Wykonane są m.in. z surowca roślinnego PLA, papieru z recyklingu czy papieru celulozowego. 

Opakowania do kanapek tworzą ochronną warstwę, zarówno ciepłych, jak i zimnych przysmaków, a ich złożenie jest bardzo proste i szybkie. 

W Slowpack zamówisz tylko i wyłącznie ekologiczne opakowanie na kanapki – niezależnie na które z dostępnych wariantów produktu się zdecydujesz, wiedz, że wszystkie posiadają certyfikaty EN 13432 oraz ASTM 6400, dzięki którym mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością.

Ekologiczne pakowanie kanapek – eko postawa od najmłodszych lat!

Kiedy myślimy o ekologii, często skupiamy się na dużych inicjatywach: odnawialnych źródłach energii, recyklingu czy ochronie zagrożonych gatunków. Tymczasem, równie ważne są drobne codzienne nawyki, które kształtują naszą postawę wobec świata. Jednym z takich prostych, lecz znaczących gestów jest ekologiczne pakowanie kanapek.

Każdego dnia miliony dzieci na świecie zabierają ze sobą do szkoły kanapki. Tradycyjnie, były one pakowane w jednorazowe foliówki, które po konsumpcji wędrowały do kosza – efekt? Ogromne ilości odpadów. Dlatego warto zastanowić się nad eko alternatywą.

Z pomocą przychodzą eko opakowania na kanapki – używając ich, nie tylko redukujemy ilość generowanych odpadów, ale również uczymy najmłodszych odpowiedzialności za naszą planetę. Wprowadzając takie proste zmiany w życie naszych dzieci, kształtujemy ich postawę ekologiczną od najmłodszych lat. Dzięki temu, kiedy dorosną, staną się bardziej świadomymi konsumentami i obywatelami, dbającymi o dobro naszej planety.

Polecamy sprawdzić również inne biodegradowalne pojemniki i opakowania na wynos, wśród których znajdziesz m.in. opakowania street food, eko opakowania na kanapki i wiele więcej. Serdecznie zapraszamy – Sklep i Hurtownia SlowPack. 

 

Przeczytaj również:

Ekologiczne pudełka na pizze - podpowiadamy jak wybrać praktyczne i przyjazne naturze akcesoria dla pizzeri

Opakowania ekologiczne biodegradowalne - przyjaciele gastronomii domu i środowiska naturalnego

Opakowania ekologiczne w lokalu gastronomicznym - zamiast plastiku zmiana na lepsze

Ekoturystyka, czyli jak podróżować, by chronić klimat?

Powiadom mnie kiedy produkt będzie ponownie dostępny
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 858 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
5/5
2024-05-19
Szybko, Sprawnie, pięknie :)
pixel