Widelce jednorazowe

( ilość produktów: 14 )

Prowadząc swoją własną restaurację, bar lub food truck, gdzie jedzenie jest serwowane na wynos, warto pamiętać o dbałości o środowisko i wybrać bezpieczne dla planety rozwiązania, takie jak jednorazowe widelce ekologiczne. W SlowPack kierujemy się ideą zrównoważonego rozwoju oraz zasadą minimalnego wpływu na środowisko, dlatego oferujemy alternatywy dla tradycyjnych naczyń i sztućców z plastiku. Sprawdź naszą ofertę już teraz — zapraszamy!

Ekologiczne widelce jednorazowe z biodegradowalnych materiałów

Jednorazowe widelce to przede wszystkim artykuły, które mają na celu zmniejszenie obciążenia dla naszej planety w dobie kryzysu klimatycznego i ogromnego zanieczyszczenia powietrza, gleby oraz oceanów. Wykorzystujemy różnorodne, lecz szczególnie przyjazne dla środowiska materiały, by spełnić to zadanie. Oferujemy m.in. ekologiczne widelce wykonane z bambusa, który jest zasobem odnawialnym i szybko rosnącym, pestek awokado, trzciny cukrowej czy papieru. Co najważniejsze jednak — wszystkie są kompostowalne i rozkładają się nawet w przydomowym kompostowniku.

Nasza oferta obejmuje również opcje z C-PLA, czyli materiału, który przypomina plastik, jednak w przeciwieństwie do niego nie jest szkodliwy, gdyż wykonany został ze skrobi kukurydzianej. Co to oznacza w praktyce? Podobnie jak inne nasze opcje jest biodegradowalny, jednak w warunkach przemysłowych.

Zaopatrz się w ekologiczne alternatywy z hurtownią SlowPack!

Oferta ekologicznych widelców jednorazowych od SlowPack nie tylko obejmuje szeroki wybór ze względu na rodzaj wykorzystanych materiałów, ale także różne wymiary i ilości sztućców w opakowaniu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz 25 szt., 50 szt., 100 szt. czy nawet 200 szt., dopasujemy się do Twoich indywidualnych potrzeb i zapewnimy Ci wygodę oraz zrównoważone rozwiązanie dla Twojego biznesu. A wszystko to w konkurencyjnej i bardzo dobrej cenie!

Poszukujesz innych ekologicznych artykułów dla swojego lokalu lub firmy? W asortymencie naszej ekologicznej hurtowni znajdziesz także przyjazne środowisku opakowania na wynos, naczynia i wiele więcej. Pamiętaj, że małe zmiany prowadzą do wielkich rezultatów!

Wybieraj SlowPack — dla siebie, przyszłych pokoleń i dla Ziemi!

Powiadom mnie kiedy produkt będzie ponownie dostępny
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 843 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Transakcje płynna, bez zastrzeżeń:)
2024-05-17
Szybko, sprawnie, polecam
pixel