Słomki z makaronu do napojów

( ilość produktów: 2 )

Słomki z makaronu to ekologiczne rurki do napojów, które stanowią świetny zamiennik dla plastiku. Wyroby te są w pełni biodegradowalne i naturalne – pochodzą one z wysokiej organicznej pszenicy, dzięki czemu nadają się nawet do zjedzenia. Zastanawiasz się, gdzie kupić słomki z makaronu? Sprawdź ofertę producenta SlowPack. Zapraszamy – na stronie znajdziesz w pełni eko rurki, które podniosą komfort spożywania napojów.

Słomki z makaronu – wyroby bliskie naturze

Hurtownia SlowPack to miejsce, w którym na pierwszy miejscu jest zawsze natura. Dlatego też w ofercie sklepu znajdziesz różne słomki ekologiczne takie jak m.in. słomki z makaronu, które powstały z jakościowej i organicznej pszenicy durum. Materiał ten zapewnia pełny rozkład w naturalnych warunkach – nie martw się o zaśmiecenie środowiska – skończyłeś pić? Zjedz słomkę lub wyrzuć ją np. do jeziora – rurka w kilka dni ulegnie kompletnemu rozkładowi. Słomki z makaronu w żaden sposób nie wpływają na smak spożywanego napoju, a ciekawa forma rurek zapewnia komfortowe doznania podczas picia.

Słomki makaronowe – wygodne picie chłodnych i ciepłych napojów

Słomki makaronowe to jednorazowe wyroby, które z powodzeniem mogą być zanurzone w napoju nawet do kilku godzin. Co ważne – za pomocą rurek (podobnie jak w przypadku słomek z PLA czy rurek papierowychzaleca się spożywać jedynie zimne, letnie i ciepłe napoje – w przypadku gorących płynów słomki mogą znacznie szybciej zmięknąć i stracić swoją trwałość. Niemniej jednak pszenica zapewnia słomkom dużą wytrzymałość podczas picia takich napojów jak, m.in. soki, woda, drinki czy koktajle.

O ile słomek makaronowych nie użyjesz do gorących napojów, to takie wyroby jak np. słomki z trzciny czy wielorazowe rurki bambusowe są doskonale do tego przystosowane. 

Słomki z makaronu – pełny komfort picia i duża uniwersalność

Oferowane słomki z makaronu wyprodukowane zostały tak, aby zapewniać maksymalny komfort podczas spożywania napoju. Średnica 6,2 mm oraz około 25 cm długości to uniwersalne wymiary, dzięki którym rurki wpasują się w każdy rodzaj kubka i szklanek. Słomka jest zbyt długa? Przełam ją i dostosuj do własnych wymagań! Dzięki odpowiedniej średnicy rurki przystosowane są do spożywania zarówno gęstych, jak i rzadkich płynów.

Oferta słomek makaronowych w sklepie SlowPack

Wybierając słomki makaronowe ze sklepu SlowPack, zyskujesz przede wszystkim korzystną cenę za opakowanie. Na stronie znajdziesz pudełko, w którym znajduje się 500 g słomek, co daje około 65 sztuk w opakowaniu. Cena za słomki z makaronu jest bardzo konkurencyjna – producent oferuje pudełko rurek już za nieco ponad 10 zł. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą słomek z makaronu oraz innych wyrobów jak opakowania ekologiczne, naczynia, sztućce i nie tylko – sklep SlowPack.

Przeczytaj również:

Jakie zamienniki stosować do słomek plastikowych?

Powiadom mnie kiedy produkt będzie ponownie dostępny
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 858 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-27
polecam
2024-05-19
Szybko, Sprawnie, pięknie :)
pixel