Opakowania bez opłaty

( ilość produktów: 258 )

1 stycznia 2024 weszły w życie nowe regulacje prawne dotyczące opłat za opakowania jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych. W odpowiedzi na nie hurtownia SlowPack przedstawia najlepsze możliwe rozwiązanie: opakowania przyjazne dla środowiska, które pozwalają uniknąć dodatkowych kosztów. Odkryj nasz asortyment biodegradowalnych oraz wielorazowych produktów, które idealnie trafiają potrzeby nowoczesnego rynku oraz świadomych konsumentów, dążących do minimalizacji swojego wpływu na środowisko.

Opakowania bez dopłat konsumenckich

SlowPack z dumą prezentuje gamę opakowań bez dopłat wynikających z nowej ustawy. Wprowadzenie przez Unię Europejską opłaty za opakowania jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych ma na celu ograniczenie ich użycia, a tym samym – zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór opakowań, które nie tylko są zwolnione z tych dodatkowych kosztów, ale również wspierają Twoje przedsiębiorstwo w realizacji celów związanych ze zrównoważonym rozwojem i zadowoleniem klientów.

Ustawa anty-plastikowa SUP a opakowania bez opłaty

Ustawa anty-plastikowa SUP, będąca odpowiedzią na dyrektywę Parlamentu Europejskiego, zmienia zasady gry na rynku opakowań. Jej celem jest redukcja wpływu produktów z tworzyw sztucznych na środowisko poprzez ograniczenie ich użycia i promowanie alternatyw ekologicznych. W hurtowni opakowań jednorazowych SlowPack uważnie śledzimy te zmiany, dostosowując naszą ofertę tak, by wspierać naszych klientów w przejściu na zrównoważone rozwiązania. 

Nasze opakowania bez opłaty dla klienta od 1 stycznia 2024 to nie tylko zgodność z przepisami, ale również krok naprzód w ochronie naszej planety. Dzięki nim masz pewność, że Twoja firma działa zgodnie z najnowszymi wymogami prawnymi, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska plastikiem.

Najlepsze jakości opakowania bez opłat? Znajdziesz je u nas

Nasze opakowania bez opłat konsumenckich to starannie wyselekcjonowane produkty, które spełniają wysokie standardy zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wpływu na środowisko. Oferujemy szeroki asortyment produktów wykonanych z materiałów biodegradowalnych i kompostowalnych, takich jak papier, trzcina cukrowa, pulpa drzewna czy liście palmowe – to doskonała alternatywa dla tradycyjnych opakowań plastikowych!

Nasze rozwiązania, w tym kubki bez opłaty, pudełka cukiernicze, torebki papierowe czy inne opakowania ekologiczne na wynos, to nie tylko mniejsze koszta, ale też innowacyjny design i praktyczność. Wybierając SlowPack, decydujesz się na produkty, które pomagają budować pozytywny wizerunek Twojej firmy jako odpowiedzialnej i zorientowanej na zrównoważony rozwój, jednocześnie zapewniając wysoką jakość i satysfakcję użytkowników.

Powiadom mnie kiedy produkt będzie ponownie dostępny
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 909 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-13
Towar zgodny z zamówieniem. Polecam
2024-07-06
Sprawnie i błyskawiczna dostawa dziękujemy;)
pixel