Materiały informacyjne

( ilość produktów: 6 )

ekologiczne opakowania? Jeśli nie, to zachęcamy do zmian nawyków! Jeżeli jednak Twoja restauracja, pub, bar, hotel czy inna placówka na co dzień korzysta z naturalnych pojemników, to mamy dla Ciebie coś, w co warto się wyposażyć. Czymś takim są materiały informacyjne w postaci naklejek na opakowania.

Naklejki na opakowania – materiały informacyjne dla Twoich klientów

W dzisiejszych czasach ludzie zwracają uwagę na skład danego produktu – niezależnie, czy chodzi tutaj o produkty spożywcze, czy artykuły chemiczne – coraz większa liczba osób chce podejmować świadome wybory. Podobnie jest w przypadku środowiska naturalnego – z roku na rok przybywa zwolenników natury, którzy mają dość zaśmiecania nieekologicznymi opakowaniami, kubkami, butelkami czy sztućcami, które następnie rozkładają się przez tysiące lat.

<pJeśli chcesz poinformować swoich klientów, że w Twoim lokalu unosi się duch eko, a wszystkie pojemniki czy opakowania zostały wykonane z naturalnych materiałów, postaw koniecznie na nasze naklejki informacyjne.

Służą one głównie zamykaniu opakowań – niosą one również ze sobą jasny przekaz – dane opakowanie, pojemnik, butelka czy też kubek, jest w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego. 

Naklejki dostępne są w kilku wersjach, których łączy jedno – naturalna zieleń, która będzie estetycznie prezentować się na opakowaniach czy kubkach w Twoim lokalu. 

Pokaż klientom, że podchodzisz do sprawy poważnie i razem z nimi troszczysz się o naszą planetę.

Przy okazji sprawdź nasze ekologiczne opakowania na żywność i wyposaż się w jednym miejscu we wszystko, czego potrzebujesz.

 

Przeczytaj również:

Jakie można zaobserwować zmiany klimatu w Polsce, Europie i na całym świecie? Czym są doskwierające problemy klimatyczne?

Certyfikaty ekologiczne, które warto znać – dlaczego? Kilka słów wyjaśnienia

Zmiana klimatu – przyczyny i skutki, czyli o tym, do czego może doprowadzić działalność człowieka i nie tylko!

 

Powiadom mnie kiedy produkt będzie ponownie dostępny
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 798 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-11
Zamówiony towar zgodny ze specyfikacją, godny polecenia. Jeszcze tu wrócę. Pozdrawiam
2024-04-01
Zgodne z ofertą, terminowa wysyłka, plecam.
pixel