Naturalne chusteczki nawilżające

( ilość produktów: 2 )

Prowadząc lokal gastronomiczny, warto zadbać o higienę swoich gości. Jak to zrobić? Sposobów jest dużo, a jednym z nich jest podawanie klientom nawilżanych chusteczek higienicznych obok serwowanego dania. I właśnie te produkty znajdziesz w tej kategorii – zachęcamy do zapoznania się z ofertą SlowPack.

Ekologiczne chusteczki nawilżane – w trosce o higienę i środowisko naturalne

Chusteczki nawilżane najczęściej kojarzą się z artykułami dla dzieci. Warto jednak wiedzieć, że zyskują one coraz większą popularność nie tylko wśród rodziców, ale również właścicieli lokalów gastronomicznych

Fakt ten nie jest zaskakujący – w końcu są to produkty gwarantujące skuteczną pielęgnację rąk z zabrudzeń, a także gromadzących się na nich bakterii. W SlowPack wiemy, jak ważne jest zachowanie higieny w restauracji, pubie, barze czy innym lokalu, dlatego też oferujemy w sprzedaży wysokiej jakości ekologiczne chusteczki nawilżane wykonane z całkowicie naturalnych materiałów takich jak papier czy celuloza.

Są to artykuły, które powstały z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu higieny przed i po posiłku, a także z poszanowaniem środowiska naturalnego, dzięki czemu doskonale wpisują się do lokalu, w którym panuje duch eko.

Eko nawilżane chusteczki – to się opłaca!

Nasza oferta ekologicznych chusteczek nawilżanych powstała z myślą o każdej osobie, dla której ważne jest zachowanie higieny – nie tylko w lokalu, ale również w warunkach domowych. Jest to bardzo ważne zwłaszcza dziś, gdy mamy do czynienia z każdej strony z różnego rodzaju wirusami. Nasze produkty są naturalne, lekkie i w pełni biodegradowalne w warunkach przydomowych. 

W ofercie znajdziesz pudełko chusteczek nawilżanych z określeniem "flushable", co znaczy, że bez problemu mogą być spłukane w toalecie. Zakupy w SlowPack się opłacają – nie tylko ze względów higienicznych i środowiskowych, ale również pod kątem finansowym. Oferujemy zestawy chusteczek w cenach przyjaznych każdemu portfelowi.

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty, w której znajdują się również inne środki higieniczne, wśród których znajdziesz m.in. serwetki ekologiczne czy eko ręczniki i rękawiczki.

SlowPack – biodegradowalne opakowania dla gastronomii i nie tylko.

Powiadom mnie kiedy produkt będzie ponownie dostępny
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 848 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-17
Błyskawicznie ,wszystko idealnie :)
2024-05-17
szybko i sprawnie
pixel