Papierowe obrusy jednorazowe

( ilość produktów: 17 )

Stosując biodegradowalne naczynia na przyjęciach i imprezach takich jak np. urodziny, można w prosty sposób uniknąć uciążliwej czynności, jaką jest zmywanie, a przy tym wpłynąć pozytywnie na środowisko. Stoły, na których podawane i spożywane są posiłki podczas tego typu spotkań, również mogą ulec zabrudzeniom, dlatego warto w takich sytuacjach zastosować obrus papierowy. W naszej hurtowni, poza papierowym obrusem, można zaopatrzyć się również w papierowe ręczniki czy ręczniki bambusowe, które świetnie sprawdzą się do wytarcia brudnych rąk. Ekologiczny obrus jednorazowy papierowy można wyrzucić do kosza bez obaw, że wpłynie to na zniszczenie środowiska.

Papierowe obrusy – cena

Obrus papierowy posiada stosunkowo niską cenę i można zakupić go w ilości hurtowej. Oprócz obrusu papierowego białego warto wyposażyć się również w papierowe serwetki i podkładki, które mogą okazać się niezbędne, podczas różnego rodzaju przyjęć. Bez względu na rodzaj uroczystości, zawsze na tego typu imprezach pojawia się jedzenie, a co za tym idzie – trzeba zorganizować miejsce, w którym będzie można je spokojnie skonsumować. Papierowe obrusy i ich niska cena, mogą się w tym przypadku doskonale sprawdzić, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z przyjęciami, na których będą dzieci, w związku z czym wzrasta oczywiście ryzyko pobrudzenia naszego "odświętnego" obrusu.

Obrus papierowy – producent

Obrus papierowy dostępny w Slowpack, występuje w białym kolorze, dzięki czemu może stanowić element, który podkreśli elegancję każdego przyjęcia. Papierowy obrus można zakupić w dwóch rozmiarach, w zależności od długości i szerokości stołu. Tak klasyczny kolor pozwoli na dobranie każdej zastawy, która bez względu na wzór, będzie na nim wyglądała wyśmienicie.
Wszędzie tam, gdzie organizuje się jakiś poczęstunek, nawet jeśli ma to być forma małego deseru, niezbędne jest użycie papierowego obrusu. Dlatego jak widać, przed organizacją tego typu przyjęć, warto zadbać o to, by stół, na którym mają być podawane posiłki, był odpowiednio nakryty.

Już dziś zakup idealny papierowy obrus na Twój stół!

Sprawdź pozostałą część oferty pozostałych akcesoriów, wśród których znajdziesz papierowe formy do pieczenia czy biodegradowalne worki na śmieci, które doskonale sprawdzą przy sprzątaniu stołu z pozostałości po jedzeniu.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych eko zakupów. Slowpack – biodegradowalne opakowania i nie tylko.

Powiadom mnie kiedy produkt będzie ponownie dostępny
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 858 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
5/5
2024-05-17
szybko i sprawnie
pixel