Biodegradowalne woreczki na psie odchody

( ilość produktów: 4 )

Spacer z psem, pomimo tego, że jest z reguły zajęciem przyjemnym, wiążę się również z posprzątaniem jego odchodów. Pozostałości po zwierzaku najczęściej pakowane są w foliowe jednorazówki. Opakowania te warto jednak zamienić na coś bardziej przyjaznego środowisku. Czymś takim są z pewnością eko worki na psie odchody z naszej oferty. Żyj w zgodzie z naturą i wybierz nasze biodegradowalne woreczki na psie odchody, które powstały z duchem eko – zapraszamy!

Worki na psie odchody – biodegradowalne i praktyczne

Nasze woreczki biodegradowalne na odchody psa to bardzo praktyczne rozwiązanie, które polecane jest dla miłośników czworonogów, którzy jednocześnie chcą zadbać o środowisko. Są one zdecydowanie lepszym wyjściem niż tradycyjne jednorazówki lub reklamówki foliowe. Nasze woreczki na psie odchody są całkowicie biodegradowalne i kompostowalne. Dzięki temu bez problemu możesz wyrzucić śmieci łącznie z opakowaniem. Dlaczego? Zapewniamy, że nasze biodegradowalne worki na psie odchody bez problemu rozłożą się w kompostowni przemysłowej.

Ekologiczne worki na psie odchody – z naturalnych materiałów

Oferowane przez SlowPack biodegradowalne woreczki na odchody psa powstały wyłącznie z naturalnych materiałów. W sprzedaży dostępne są opakowania wykonane m.in. na bazie skrobi kukurydzianej, dzięki czemu są one całkowicie przyjazne środowisku. Nasze ekologiczne woreczki na psie odchody szybko i dokładnie się rozkładają – w ciągu sześciu miesięcy, nie pozostawiając po sobie śladu.

Oferowane ekologiczne worki na odchody psów nie zawierają żadnych sztucznych i szkodliwych składników jak np. polietylen, który jest często wykorzystywany w produkcji tradycyjnych woreczków, które następnie rozkładają się setki lat, skutecznie zanieczyszczając środowisko naturalne.

Worki biodegradowalne dla psa – lekkie i wytrzymałe

Wykorzystanie odpowiednich materiałów sprawia, że nasze biodegradowalne worki na psie odchody są również wytrzymałe. Dzięki temu masz pewność, że podczas wyrzucania odchodów woreczek nie przerwie się, co mogłoby dodać niepotrzebnej roboty. Biodegradowalne torebki na odchody wyróżniają się również lekkością. Dzięki swoim podręcznym wymiarom bez problemu wejdą do np. do kieszeni. Na woreczkach znajdują się odciski łapek, które sprawiają, że produkty wyglądają niezwykle przyjaźnie.

Biodegradowalne worki na odchody psa pakowane są w zestawie (po 45 lub 90 sztuk).

Bądź eko razem z nami i dołóż swoją cegiełkę w budowaniu lepszego świata. Sprawdź również pozostałą część oferty biodegradowalnych worków na śmieci. SlowPack – naturalny wybór.

Powiadom mnie kiedy produkt będzie ponownie dostępny
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 912 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-21
Wszystko ok
2024-07-06
Polecam!
pixel