Ręczniki bambusowe jednorazowe

( ilość produktów: 1 )

Biodegradowalne ręczniki bambusowe, to produkt wykonany w 100% z włókna bambusowego. Ekologiczny ręcznik bambusowy ma naturalne właściwości antygrzybiczne, antybakteryjne oraz antyalergiczne. Producent zapewnia, że ręczniki z bambusa Eko, charakteryzują się bardzo dużą chłonnością.
Używanie jednorazowych bambusowych ręczników daje poczucie świeżości, dzięki temu, że wytarte nim przedmioty bardzo szybko schną, nie pozostawiając brzydkich zapachów.

Biodegradowalne ręczniki z bambusa – hurt

Ekologiczne ręczniki z bambusa to produkty, które przydadzą się zarówno w lokalu gastronomicznym, jak i w domu. Dzięki nim sprzątanie czy wycieranie rąk będzie nie tylko zdrowsze, ale również przyjemniejsze i łatwiejsze.

Każdy, kto jeszcze nie korzystał z ręczników z włókna bambusowego, powinien sprawdzić ich pozytywne właściwości. Ręczniki bambusowe od producenta, który jest jednym z głównych dostawców towaru do naszej hurtowni, posiadają charakterystyczny przekrój włókien, tworzący wiele mikroporów. Fakt ten sprawia, że ręcznik z włókna bambusowego ma opinie, które nie pozostawiają wątpliwości co do jego jakości i chłonności, która jest nawet trzy razy większa niż w przypadku zwykłych ręczników.

Ekologiczne ręczniki bambusowe – opinie o produktach i sklepie

Alergicy mają bardzo dobre zdanie o ręcznikach bambusowych, ze względu na ich właściwości antystatyczne, co jest wyjątkowo ważne w przypadku osób uczulonych na kurz. Producent ręczników bambusowych zapewnia, że z ich powierzchni usuwane jest 70% bakterii. Ponadto gwarantuje, że używanie ręczników bambusowych zrobionych właśnie z tego rodzaju materiału, jest bezpieczne w kontakcie ze skórą i nie będzie mieć wpływu na pogorszenie ogólnego stanu zdrowia.

Ręcznik bambusowy – sklep Slowpack

Ręczniki z bambusa, ze względu na naturalną uprawę tego surowca, są bardzo przyjazne dla środowiska (podobnie jak nasze ekologiczne ręczniki papierowe). Materiał stworzony na bazie bambusa jest w pełni biodegradowalny, a powstałe w ten sposób produkty są bardzo delikatne i mogą przez to chronić wrażliwą skórę. Używanie odpowiednich ręczników w gastronomii jest niezwykle ważne, ponieważ osoby zajmujące się przygotowywaniem i podawaniem posiłków, bardzo często wycierają ręce, np. po myciu naczyń. Dlatego bardzo istotne jest, aby ręcznik, którym wycieramy dłonie, był jak najdelikatniejszy dla skóry, ponieważ klienci nie chcą być obsługiwani przez osoby, które mają problem ze stanem naskórka na ich dłoniach.

Ten rodzaj ręcznika charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością i wytrzymałością na uszkodzenia. Ręczniki bambusowe są miękkie, antybakteryjne i mocno chłonne. Dodatkowo nie trzeba martwić się brzydkim zapachem, nawet w momencie gdy ręcznik zostanie zamoczony. Odpowiadają za to jego właściwości antygrzybiczne.

Ręczniki bambusowe dostępne w Slowpack wykonane są w taki sposób, aby wyglądały bardzo estetycznie, bez względu na to, czy są używane przez pracowników, czy też przez klientów. Ręczniki dostępne w naszym sklepie występują w dwóch formach białe – na rolce oraz szare – składane, które można użyć np. w dyspenserze do ręczników papierowych. Z tego miejsca polecamy przejrzeć również pozostałą część oferty pozostałych akcesoriów, wśród których znajdziesz m.in. papierowe formy do pieczeniabiodegradowalne worki na śmieci czy ekologiczne obrusy papierowe.

Już dziś zadbaj o środowisko naturalne i wprowadź chociaż jedną niewielką zmianę, dzięki której Twoja firma przyczyni się do ochrony naszej planety. Slowpack – opakowania ekologiczne, sztućce, naczynia i wiele więcej.

Przeczytaj również:

Ekologiczne ręczniki papierowe - 5 nieoczywistych zastosowań

Węgiel bambusowy w domu, czyli jak pozbyć się brzydkiego zapachu z lodówki, szafy i butów w kilka minut!

Powiadom mnie kiedy produkt będzie ponownie dostępny
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 876 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-18
Bardzo dobra obsługa. Propozycja płatności u kuriera miłym zaskoczeniem. Towar dojedzie dzisiaj. Dziękuję. Fala Świnoujście Adam Feliński
2024-06-11
ok
pixel