Ręczniki papierowe

( ilość produktów: 4 )

Ręczniki papierowe są produktem, który jest często używany nie tylko do wycierania różnego rodzaju przedmiotów, ale również do osuszania rąk po myciu. Papierowe ręczniki wykorzystuje się również do sprzątania i czyszczenia różnorodnych powierzchni. W ofercie naszej hurtowni dostępne są różnego rodzaju biodegradowalne ręczniki papierowe na dużych rolkach, a także mniejsze ręczniki papierowe w formie listków, przystosowane do dyspenserów.

Ręczniki papierowe duże rolki – hurt

W naszym sklepie można zaopatrzyć się w ręczniki papierowe w świetnej cenie. Ręcznik papierowy w rolce dostępny jest w różnych rozmiarach, które sprawdzą się w domu, jak również takich, które stosowane są w dużych obiektach gastronomicznych, dzięki czemu dobranie odpowiedniego produktu do własnych potrzeb, będzie bardzo proste. W Slowpack można znaleźć nie tylko ręcznik papierowy w rolce, ale również ręcznik papierowy składany typu ZZ czy ręczniki bambusowe, które w ostatnim czasie cieszą się dużą popularnością.

Ręczniki papierowe w rolce – cena

W naszej ofercie dostępne są ręczniki papierowe w cenie, która jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do ofert, które przedstawia nasza konkurencja. Ręczniki kuchenne papierowe, wykonane są z jednej lub wielu warstw celulozy, makulatury lub z tworzywa łączącego oba rodzaje materiałów. Dzięki temu nasze ręczniki papierowe w dużej rolce są bardzo trwałe, wytrzymałe i przede wszystkim wydajne, a co za tym idzie ekologiczne. 

Ręcznik papierowy kuchenny – producent

Jesteśmy dystrybutorem ręczników papierowych, które mogą być stosowane zarówno w pracach w kuchni, jak i również w pracach porządkowych. Najpopularniejszym wśród wszystkich zamówień jest ręcznik papierowy biały, jednakże w asortymencie naszego sklepu znajdują się również ręczniki w kolorze szarym oraz w kolorze naturalnym, powstałym w procesie wykorzystania makulatury. Ręcznik papierowy kuchenny warto dobierać pod względem pojemnika lub dyspensera, w którym ma być przechowywany. Dzięki temu wykorzystanie go podczas pracy w kuchni stanie się znacznie łatwiejsze i bardziej higieniczne.

Ręczniki papierowe składane ZZ

Ręczniki papierowe składane metodą „ZZ” – są najpopularniejszym sposobem osuszania dłoni. Badania dowodzą, że klienci, którzy mają do wyboru skorzystanie z ręczników oraz suszarki elektrycznej, znacznie częściej wybierają pierwszą opcję. Najprawdopodobniej jest to spowodowane znacznym skróceniem czasu potrzebnego na osuszenie rąk oraz wygody.

Uniwersalny rozmiar ręczników dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego sprawia, że pasują one niemal do wszystkich dyspenserów, pojemników i podajników dostępnych na polskim rynku. Nasze ręczniki charakteryzują się wysokim czynnikiem absorpcyjnym, który odpowiada za dużą chłonność, dzięki czemu zużywa się mniej ręcznika. Na komfort użytkowania wpływa bardzo delikatna struktura, która nie powoduje uszkodzeń naskórka.

Tak ekologiczny produkt, jakim są nasze ręczniki papierowe, jest w pełni bezpieczny nie tylko dla skóry przeciętnego człowieka, ale również dla alergików, ponieważ nie zawiera zbędnych aromatów zapachowych, które mogłyby w tym przypadku powodować podrażnienia.
Już dziś zakup dowolną ilość ręczników papierowych!

Szukasz również innych wyrobów z papieru? Sprawdź nasze papierowe formy do pieczenia czy biodegradowalne worki na śmieci z papieru.

Zaopatrz się w ekologiczne produkty już dziś i poczuj różnice. Slowpack – biodegradowalne opakowania i inne akcesoria do domu.

Przeczytaj również:

Ekologiczne ręczniki papierowe - 5 nieoczywistych zastosowań

Powiadom mnie kiedy produkt będzie ponownie dostępny
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 803 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-11
Zamówiony towar zgodny ze specyfikacją, godny polecenia. Jeszcze tu wrócę. Pozdrawiam
2024-04-03
polecam
pixel