Papierowe worki na śmieci

( ilość produktów: 4 )

Do 2021 roku, w wielu miastach, w zależności od postanowień władz lokalnych będą stopniowo wprowadzone dodatkowe pojemniki na śmieci, które wymagają stosowania biodegradowalnych, czyli np. papierowych worków na odpady BIO. Poza koszami, które mieliśmy możliwość używać do tej pory, będą również takie z przeznaczeniem na metal, tworzywa sztuczne czy właśnie bioodpady z workami papierowymi na odpady BIO lub innymi kompostowalnymi ich odpowiednikami. Ostatni pojemnik zazwyczaj wywołuje najwięcej pytań, a dotyczą one najczęściej tego — jaki rodzaj papierowych toreb na odpady BIO należy wybrać? Najprostszą odpowiedzią, będzie po prostu papierowy worek o odpowiedniej do naszych potrzeb wielkości oraz posiadający odpowiednie ekologiczne certyfikaty FSC, tak jak worki dostępne w naszym sklepie.

Biodegradowalne papierowe worki na odpady BIO 

Zastanawiasz się, dlaczego warto zainwestować w biodegradowalne worki na śmieci? Odpowiedź jest prosta – ze względu na nasze środowisko, które przez te wszystkie lata wycierpiało już bardzo wiele. Jeżeli nie chcesz dokładać cegły do zanieczyszczeń, wybierz świadomie odpowiednie produkty, które przyczynią się, chociaż w najmniejszym stopniu do ochrony środowiska.

Warto wiedzieć, że odpady BIO powinno się wyrzucać do specjalnie przeznaczonych do tego papierowych worków i toreb na śmieci, do których należy wyrzucać wszystkie naturalne odpady powstałe z organicznych produktów.

Papierowe torby na śmieci – hurt

Hurtownia Slowpack, dostarcza najwyższej jakości — papierowe worki na śmieci, które idealnie sprawdzą się w każdym koszu. Oferowane przez nas produkty posiadają specjalne certyfikaty takie jak m.in. TUV Home czy Compost OK Home. Jest to gwarancja dla Ciebie, że kupujesz w pełni naturalne worki na śmieci, które nie pozostawią po sobie żadnych niebezpiecznych śladów jak np. metale ciężkie czy związki chemiczne.

Nasze papierowe worki na śmieci dostępne są w różnych wersjach pojemnościowych – zarówno tych mniejszych np. 10 l, jak i większych o pojemności 120 l, czy nawet 240 l.

Sprawdź pełną ofertę i ciesz się naturalnym wyborem. Slowpack – opakowania ekologiczne stworzone z myslą o naturze.

Powiadom mnie kiedy produkt będzie ponownie dostępny
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 848 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Transakcje płynna, bez zastrzeżeń:)
2024-05-13
wszystko zgodne z zamówieniem , szybka wysyłka , polecam
pixel