Naczynia jednorazowe

( ilość produktów: 273 )

Naczynia jednorazowe ekologiczne

Ekologiczne naczynia jednorazowe – artykuły, o których z roku na rok jest coraz głośniej. Obecnie spotkać możemy je w restauracjach, hotelach, salach bankietowych i innych punktach gastronomicznych. Po bio naczynia chętnie sięgają również osoby prywatne, chcące poczuć w swoim domu klimat eko. Jeśli również i Ty chcesz postawić na naturalne alternatywy dla sztucznych naczyń jednorazowych, koniecznie zapoznaj się z tą kategorią – znajdziesz w niej atestowane produkty dla gastronomii, które zostały stworzone z myślą o naturze. Zapraszamy!

Ekologiczne naczynia jednorazowe – NIE dla tworzyw sztucznych

SlowPack to hurtownia opakowań ekologicznych i innych wyrobów bliskich naturze, której zadaniem jest to, aby promować naturalne rozwiązania dla gastronomii i domu.

Nie inaczej jest w przypadku jednorazowych naczyń dostępnych w tej kategorii. Są to produkty, dzięki którym każdy z nas ma szansę zmienić nawyki i przestać sięgać po jednorazowego użytku sztuczne pojemniki do żywności. Od lat one bowiem towarzyszą nam m.in. w postaci plastikowych misek, talerzy, tacek i innych produktów, dzięki którym możemy przetransportować posiłek lub go spożyć w komfortowych warunkach. 

Problemem tradycyjnych wyrobów jest jednak pochodzenie – tworzywa sztuczne są przede wszystkim niebezpieczne dla środowiska naturalnego. Zaśmiecają one planetę przez tysiące lat, stanowiąc realne zagrożenie m.in. dla zwierząt. Warto jednak wiedzieć, że mogą one wpływać również na smak, zapach i właściwości transportowanych potraw np. w przypadku nadmiernej ekspozycji na słońce.

Tego nie spotkasz w przypadku eko naczyń jednorazowych, o których zdecydowanie warto usłyszeć nieco więcej.

Naczynia ekologiczne jednorazowe – w pełni naturalne pochodzenie

Co sprawia, że naczynia ekologiczne jednorazowe są dobrą alternatywą dla plastiku i innych sztucznych wyrobów? Przede wszystkim pochodzenie – i to nie byle jakie, tylko w pełni naturalne!

W końcu to, co najlepsze, zawsze pochodzi z natury. Dostępne na stronie naczynia jednorazowego użytku wykonane zostały z takich surowców jak m.in. trzcina cukrowa, otręby pszenne, liście palmowe, papier czy PLA. 

Naturalne pochodzenie sprawia, że każda miseczka, talerzyk, tacka czy pokrywka jest wyrobem

Biodegradowalne naczynia jednorazowe od SlowPack – poznaj pełnię zalet!

Co przemawia za tym, aby naczynia jednorazowe biodegradowalne znalazły się w Twoim lokalu lub domu? Plusów takiego rozwiązania jest więcej, niż myślisz! Warto bowiem wiedzieć, że dostępne na stronie miski, pojemniki, talerze, tace, półmiski, przykrywki i inne wyroby posiadają wiele zalet, do których zaliczyć trzeba:

  • naturalne pochodzenie, przez co są w pełni przyjazne dla środowiska i realnie wpływają na jego ochronę,
  • bezpieczny użytek – w żaden sposób nie wpływają na doznania smakowe; spełniają one również normy wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością,
  • trwałość – nasze jednorazowe naczynia biodegradowalne świetnie poradzą sobie zarówno z małymi przekąskami, jak i nieco większymi potrawami, przez co zyskasz pewność, że w czasie transportu nie ulegną one przerwaniu,
  • design – dzięki swojemu pochodzeniu czarują one naturalnym wyglądem i estetyką.

A to nie wszystko – nasze naczynia jednorazowe ekologiczne zachwycają również lekkością, pojemnością, a także odpornością na niskie i wysokie temperatury. Przekonaj się o tym już dziś! Złóż zamówienie i ciesz się z najwyższej jakości produktów w swoim lokalu lub domu. A jeśli szukasz również innych artykułów jednorazowego użytku sprawdź nasze:

Zapraszamy! SlowPack – naturalny wybór.

Powiadom mnie kiedy produkt będzie ponownie dostępny
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 858 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Szybko, Sprawnie, pięknie :)
2024-05-18
Transakcje płynna, bez zastrzeżeń:)
pixel