Pojemniki obiadowe niedzielone

( ilość produktów: 13 )

Polacy mnóstwo czasu spędzają w kuchni, aby wypaść jak najlepiej przed zaproszonymi na obiad gośćmi. Jednak preferencje i przyzwyczajenia się zmieniają, a z roku na rok coraz częściej narzekamy na brak czasu. Oczywiście nie oznacza to, że trzeba zrezygnować z jedzenia, nic z tych rzeczy! Wybór lokali gastronomicznych oferujących dania na wynos wciąż się zwiększa, a w tej kwestii nie tylko smak ma znaczenie, ale także ekologiczny pojemnik obiadowy, który podczas transportu odgrywa szczególnie ważną rolę.

Naturalne pojemniki obiadowe niedzielone – dlaczego warto je mieć?

Dostępne w ofercie SlowPack ekologiczne pojemniki obiadowe niedzielone wykonane zostały z trzciny cukrowej lub pulpy drzewnej. Bez względu na to, który rodzaj tworzywa wybierzesz, w obu przypadkach możesz liczyć na gwarancję jakości i trwałości, a co najważniejsze gorące dania nie stanowią dla nich żadnego wyzwania! I tym razem w przeciwieństwie do plastiku, bez żadnych obaw można zdecydować się na podgrzanie posiłku w kuchence mikrofalowej, mając pewność, że żadne szkodliwe substancje nie zostaną w tym procesie wytworzone.

Do czego można wykorzystać eko pojemniki obiadowe niedzielone?

Biodegradowalne pojemniki obiadowe niedzielone to niezwykle uniwersalne produkty, które sprawdzą się w zarówno ciepłych, jak i zimnych daniach. Sałatka, frytki, kanapki, ziemniaki, schabowy – zapakuj w nie to co, tylko chcesz i ciesz się z niezmiennego smaku potraw! Nasza ekologiczna hurtownia SlowPack posiada w ofercie również m.in.: eko pojemniki obiadowe dwudzielne oraz biodegradowalne pojemniki obiadowe trójdzielne – dzięki którym unikniesz mieszania się składników.

Przeczytaj również:

Opakowania ekologiczne biodegradowalne - przyjaciele gastronomii domu i środowiska naturalnego

Opakowania ekologiczne w lokalu gastronomicznym - zamiast plastiku zmiana na lepsze

Opakowania garmażeryjne – ekologiczny i przyjazny dla środowiska sposób przechowywania i pakowania żywności

Powiadom mnie kiedy produkt będzie ponownie dostępny
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 848 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Szybko, Sprawnie, pięknie :)
2024-05-18
Transakcje płynna, bez zastrzeżeń:)
pixel